FOTO  Kadeti Širokog Brijega pregazili Želju, uspješni i juniori Širokog

Široki Brijeg - Željezničar

(sve slike su u galeriji!)

Puno uspješniji bili su domaći nogometaši koji su zabilježili dvije pobjede - kadeti 4:0 i juniori 2:1.

KADETI: Široki Brijeg - Željezničar 4:0

Kadeti Širokog odigrali su svoju ponajbolju utakmicu ove sezone te su potpuno nadigrali Željezničar sa rezultatom 4:0. Od samog početka domaći su imali terensku inicijativu i na poluvrijeme odlaze s prednošću od 2:0 pogocima Marušića i Kordića. I u nastavku utakmice bolja igra domaćih donijela je još dva gola Širokog koje postižu Mašić i Bešlić.

JUNIORI: Široki Brijeg - Željezničar 2:1

Utakmica juniora donjela je odličnu borbenu igru u kojoj su domaći nogometaši zabilježili pobjedu od 2:1. Domaćin je došao u vodstvo pogotkom Nikića u 27.minuti. Željezničar uspijeva izjednačiti iz jedanaesterca kojeg sigurno realizira Žerić. Ipak pobjedu domaćin nogometašima donosi Jurić u 82.minuti susreta.