HŠK Zrinjski: Plemići kući pjevajući iz Zvornika

Stadion HŠK Zrinjski, fk drina, HŠK Zrinjski, FK Rudar, Plemići

Pred oko 1000 gledatelja treneri su izveli slijedeće sastave:

FK DRINA: F. Erić, B. Erić, Ivanović, Radović, Ilić, Kikić, Čolović, Đerić, D. Nikolić, Antelj, Stojanović.

HŠH ZRINJSKI: Karačić, Blaić, Graovac, Radeljić, Žeravica, Šćepanović, Stojanović, Mešanović, Nikolić, Petrak, Zakarić.

Od samog početka Plemići preuzimaju inicijativu, a prvu pravu priliku ima Nikolić u 12. minuti. Nakon početnog pritiska Zrinjskog igra se preselila na sredinu terena, a Plemići ponovo prijete preko Nikolića u 35. minuti, ali se rezultat ne mijenja. Na poluvrijeme se odlazi rezultatom 0:0.

Drugi dio bolje otvara Drina, imaju domaći i neke prilike, ali je Karačić na visini zadatka. U 60. minuti Zrinjski ostaje sa igračem manje jer Radeljić dobija crveni karton zbog udaranja protivničkog igrača. Nakon toga Marinović pravi dvije promjene i ulaze Laštro i  Todorović umjesto Nikolića i Šćepanovića.Upravo je Laštro pogodio za pobjedu Zrinjskog u 81. minuti, a prethodio je ubačaj Zakarića.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, a umjesto Zakarića ušao je Stojkić.