FOTO  HŠK Zrinjski - NK Zvijezda 4:1

HŠK Zrinjski, NK Zvijezda

Utakmici je nazočilo oko 4000 gledatelja koji su došli pozdraviti svoje ljubimce nakon dobre utakmice protiv Željezničara. Ono što je bilo itekako upečatljivo jeste mnoštvo zastava Herceg-Bosne koje su navijači Zrinjskog donijeli na utakmici iz revolta nakon prošlotjedne represije zbog iste zastave koju su Ultrasi doživjeli u Sarajevu od tamošnje policije.

Trener Musa na travnjak je poslao slijedeći sastav:

Melher, Popovic, Džidić, Markić, Stojkić, Miličević, Duro, Marjanović, Kutalija, Bekić i Pehar.(još su igrali Žuržinov, Aničić i Sušić)

Jović je izveo slijedeći sastav:

Labus, Jakovljević, Dželmić, Husić, Nuhanović, Moranjkić, Hasić, Delić, Hamzić, Omić, Halilović.

Zrinjski je puno bolje otvorio utakmicu i na samom startu utakmice preko Bekića došao u vodstvo1:0. Nakon toga Zvijezda se budi, a nogometaši Zrinjskog imaju dobre prigode preko Pehara i Kutalie. Zvijezda poravnava na 1:1 preko Hamzića, a do kraja poluvremena odličnu prigodu ima Stojkić. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom1:1.

U drugom dijelu kod Zrinjskog ulazi Žuržinov umjesto Kutalie i Plemići potpuno preuzimaju konce igre u svoje ruke. Prvo je pokušao upravo Žuržinov čiji udarac ide malo pored vrata Labusa. Na 2:1 povisje ponovo Bekić na asisteciju Dure, a mladi napadač je asistent Marjanoviću za 3:1. Marjanović je postigao i pogodak za krajnji rezultat 4:1, a napadači Zrinjskog su imali još nekoliko odličnih prigoda, tako da Zvijezda može biti zadovoljna što u Gradačac ide sa samo 4 pogotka u mreži.
Utakmica je završila sasvim zasluženo pobjedom nogometaša Zrinjskog koji su konačno pred svojom publikom zaigrali kako se i očekuje od njih.

Navijači Zrinjskog su na početku susreta pozdravili Dragana Jovića, a buru negodovovanja sa tribina izazvalo je pojavljivanje suca Zrilića koji je ovaj puta bio četvrti sudac.