FOTO  HŠK Zrinjski-NK Zvijezda 3:0 - 21.11.2012

Prva utakmica u Gradačcu završila je 3:2 za Zvijezdu, tako da je ukupan rezultat 5:3 za Zrinjski koji zasluženo ide u dalje natjecanje.

Za razliku od predhodnih utakmica danas smo gledali jedan borbeniji i bolji Zrinjski koji je od prve minute znao što je htio. Gosti iz Gradačca danas su bili bez šansi za nekakvo iznenađenje, i mogu biti sretni što kući idu sa samo tri pogotka u mreži.

Utakmici je nazočilo oko 2500 gledatelja, a strijelci za Plemiće bili su Bogdanović (ag), Igor Aničić i Muminović.

I ovaj puta treba spomemuti Ultrase koji su u pravom smislu bili 12 igrač Zrinjskog od prve do zadnje minute.

HŠK Zrinjski: Melher, Marković, Markić, Radeljić, Brlenić (od 64. Pehar), I. Aničić (od 75. Čilić), Miličević (od 81. Krišto), Arežina, Žuržinov, Muminović i M. Aničić.

NK Zvijezda: Kovačević, Moranjkić, Jakovljević, Pandža (od 67. Kojić), Husić, Džafić (od 61. Milanović), Jusić, Delić, Bogdanović, Mašić i Savić (od 46. Ristanić).