FOTO  HŠK Zrinjski - NK Široki Brijeg 0:0

Stadion HŠK Zrinjski, NK Široki Brijeg, utakmica, hercegovački derbi, Stadion HŠK Zrinjski, Vukovar, Ultras Zrinjski Mostar, Stadion HŠK Zrinjski, Ultrasi

HŠK Zrinjski i NK Široki Brijeg. Ova utakmica odlučila je i tko će od ova dva hercegovačka kluba osvojiti titulu jesenjeg prvaka. Utakmicu je pratilo oko 7000 gledatelja, a navijači oba tima napravili su odličnu atmosferu dostojnu derbija Premijer lige.

HŠK Zrinjski: Dujković, Radulović, Graovac, Simeunović (od 78. Blaić), Crnov, Stojkić, Zlatić, Nikolić (od 84. Kordić), Petrak, Katanec, Đurić.

NK Široki Brijeg: Soldo, Pandža, Ćorić, Zakarić, Landeka, Ćorluka (od 85. Barišić), Kožulj (od 76. Plazonić), Buhač (od 66. Peko), Brekalo, Marković.

Više od igre imali su Plemići , pa je u 12. minuti sviran penal za domaćina koji je promašio Stevo Nikolić, ili točnije vratar Soldo je pročitao njegov udarac.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 0:0. U drugom dijelu Zrinjski je imao inicijativu, a Široki je pokušavao iz kontra udara ugroziti Dujkoviča.

Blajić je u 72.minuti promašio sigurnu priliku, a s druge strane i Zakarić je mogao riješiti utakmicu, ali  je konačan rezultat utakmice 0:0.