FOTO  HŠK Zrinjski-NK Čelik 0:0

HŠK Zrinjski, NK Čelik

Utakmicu je pratilo oko 3000 gledatelja, a momčadi su istrčale u slijedećim sastavima:

HŠK Zrinjski: Karačić, Blaić, Laštro, Graovac, Radulović, Žeravica, , Stojanović, Mešanović, Peko, Nikolić i Zakarić.

NK Čelik:Adilović, Kazazić, Bajraktarević, Karić, Dedić, Selimović, M. Popović, Bureković, Pezer, Jusić, Čolić.

Zrinjski je imao u prvom dijelu puno više od igre, a Čelik se koncentrirao uglavnom na obranu svoga gola. Imali su Plemići prigode preko Mešanovića i Nikolića, ali su mreže mirovale. Ostat će sporna 21. minuta kada je Nikolić oboren u kaznenom prostoru gostiju, ali sudac se nije oglasio.Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 0:0.

U drugom dijelu nastavila se dominacija Zrinjskog koji je opsjedao vrata Čelika, ali nogometaši Zrinjskog nisu uspjeli postići pogodak. Pokušavali su Plemići preko Nikolića i Laštre, a najbolju prigodu imao je Filipović koji je ušao u drugom dijelu, i koji je u 72. minutu uzdrmao prečku.

Utakmica je završila bez pogodaka 0:0.