FOTO  HŠK Zrinjski-FK Željezničar 0:4 (0:1)

Vrijeme i teren bili su teški za igru zbog kiše koja je padala u Mostaru dva dana. Iz istog razloga na stadionu se skupilo samo oko 2500. gledatelja.

HŠK Zrinjski-FK Željezničar 0:4 (0:1)

Momčadi su nastupile u sastavima:

HŠK Zrinjski: Kozić, Čolić, Jakovljević, Katanec, Stojkić - Petrak, Tomić , Peko, Bilbija, Todorović, Mešanović

FK Željezničar: Kjosevski, Stanić, Bogičević, Boccaccini, Memija, Blagojević, Marković, Križman, Bekrić, Stevanović, Lendrić

Strijelci: Lendrić 45. , Bekrić 48. , Križman 54.  iz jedanaesterca  i Stevanović 80. minuta.

Zrinjski je mogao doći do vodstva, ali je u 37.  minuti udarac Mešanovića sa 11. metara obranio Kjosevski. U sudačkoj nadoknadi Željezničar preko Lendrića dolazi do 1:0.

Na početku drugog dijela Bekrić pogađa za 2:0. Na 3:0 povisuje Križman sa 11. metara, a prethodio je crveni karton Jakovljeviću. Točku na i stavio je Stevanović u 80. minuti.

Utakmica je završila rezultatom 4:0 u korist gostujuće momčadi, možemo reći zasluženo, a nogometaši HŠK Zrinjski poraženi su na svom terenu nakon skoro 4 godine. Ova utakmica je treća u nizu za Plemiće bez pobjede, u kojima su primili čak 7. pogodaka. To je sasvim dovoljno zvono za uzbunu, i prava je sreća da nakon utakmice sa Vitezom dolazi pauza.