FOTO  HŠK Zrinjski-FK Radnik 2:1

zrinjski-radnik
...dočekao osvajača Kupa BiH momčad FK Radnik iz Bijeljine.

Prava poslastica na početku natjecanja koju je po velikoj vrućini došlo pogledati oko 3000 gledatelja.

HŠK Zrinjski je nastupio u slijedećem sastavu:

Kozić, Peko, Tomić, Barić, Stojanović, Todorović, Mešanović, Petrak, Jakovljević, Katanec, Bilbija. Još si igrali Žeravica, Radeljić i Lučić.

Radnik: Lučić, Čelebić, Memišević, Martinović, Beširević, Zeljković, Kojić, Peco, Obradović, Srećković, Đurić.

Prvi dio Plemići su napadali i imali puno više od igre, a rezultat toga je vodstvo preko Jakovljevića u 17. minuti. I nakon vodstva Zrinjski ima više od igre, a gosti uglavnom nešto više pokušavaju iz kontra udara. Prvi dio završio je rezultatom 1:0 za Zrinjski.

U drigi dio Zrinjski nošen pjesmom Ultrasa, ali i potporom sa zapadne tribine nastavlja sa dobrom igrom. Gosti su se uglavnom branili, ali su pokleli u 62. minuti kada Bilbija nakon asistencije Todorovića povisuje na 2:0. Zrinjski od 74.minute ima igrača manje jer je sudac isključio Kataneca, ali to se baš i nije primjetilo na terenu. Ipak gosti do počasnog pogotka dolaze u sudačkoj nadoknadi preko Obradovića.

Utakmica je završila rezultatom 2:1

Za kraj moramo spomenuti suca Peljtu koji je nogometašima Zrinjskog podijelio čak šest žutih kartona u domaćem terenu u utakmici u kojoj nije bilo nikakvih grubosti.