Bundesliga: Borussia nadigrala Bayern,Perišić zabio dva a Olić jedan

Ivica Olić, Ivan Perišić, FC Bayern, Wolfsburg, Bundesliga, Mario Mandžukić, Ivica Olić, nogomet, Ivan Perišić, Ivan Perišić, VfL Wolfsburg, Bundesliga, Ivica Olić, danijel pranjić, Mladen Petrić, Ivan Perišić
Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić, koji je vodeći strijelac Bundeslige sa 17 goolova, odigrao je cijeli susret, te je imao dvije odlične šanse. U 44. minuti je pucao ravno u vratara Weidenfellera, a u 71. sa pet metara iskosa pored gola.

Wolfsburg je kod kuće pobijedio Nürnberg s 4:1, a tri su od ukupno četiri pogotka domaćih postigli hrvatski napadači.

Ivica Olić je u 19. minuti postigao izjednačujući zgoditak za Wolfsburg, a Ivan Perišić je u 22. i 83. minuti zabio drugi i četvrti, s tim da je Olić i asistent za zadnji pogodak.

Oliću je to bio 12. pogodak sezone, a Perišiću, koji je uz pljesak cijelog stadiona izašao iz igre u 86. minuti, šesti, uz četiri asistencije.

U borbi za ostanak Hannover je kod kuće pobijedio HSV, za koji je od 17. minute igrao Ivo Iličević. Mainz je s 3:0 porazio Werder, Freiburg je s 2:0 kod kuće nadigrao Eintracht iz Braunschweiga, dok su Borussia (M) i Stuttgart igrali 1:1.

Na ljestvici je Bayern prvak, Borussia (D) je druga s 58 bodova koliko ima i Schalke, a Wolfsburg je sada četvrti s 50 bodova. Na dnu je Eintracht (B) zadnji s 25 bodova, Nuernberg ima 26, a HSV 27, a u opasnoj zoni su još Stuttgart (28) i Freiburg (29).

VfL Wolfsburg - Nürnburg 4:1