HŠK Zrinjski: Plemići danas u Gabeli

05.07.2015. Nogometaši HŠK Zrinjski danas će u Gabeli odigrati pripremnu utakmicu sa NK Gošk.

Podolski službeno u Galatasarayu

04.07.2015. Ljetni prijelazni rok se zahuktava, Lukas Podolski (30) i službeno u Galatasarayu

Krupa ulazi u Premier ligu BiH?

04.07.2015. Nogometni klub Krupa mogao bi iduće sezone zaigrati u Premijer ligi BiH, ukoliko se dogodi da Borac ili Drina odustanu od natjecanja.

HŠK Zrinjski: Znali smo za Bougouhija

HŠK Zrinjski: Znali smo za Bougouhija, učinit ćemo sve za prolaz dalje

04.07.2015. Prvih devedeset minuta nove europske sezone nije najbolje završilo za Zrinjski.

Malonogometni turnir Crnač: Poznati polufinalisti turnira

04.07.2015. Odigrane su i preostale tri četvrtfinalne utakmice te smo dobili tri ekipe koje su se pridružile ekipi Mepas u polufinalu.

Prijateljski susret : Rijeka porazila Sarajevo s 3:1

03.07.2015. Kiša i Sharbini pokrenuli bijele prema preokretu: "Rijeka" svladala prvaka BiH.

NS FBIH ponovno na udaru

03.07.2015. Nakon brojnih prigovora i neregularnosti na utakmici između FK Mladost i NK GOŠK koja je direktno odlučivala u putniku u Premijer ligu, NS FBIH se ponovno našao na udaru.

HŠK Zrinjski: Izgubljena je jedna bitka

HŠK Zrinjski: Izgubljena je jedna bitka, nikako i rat

03.07.2015. Nogometaši HŠK Zrinjski izgubili su jučer od Shiraka rezultatom 2:0 i tako razočarali svoje navijače.

Završena je još jedna večer malonogometnog turnira Crnač 2015

03.07.2015. Lijepo i ugodno vrijeme kao i odlične utakmice privukli su velik broj gledatelja a dobili smo i prvog polufinalistu.

Lokomotiva slavila u gostima 3:1

03.07.2015. U prvom susretu 1. pretkola Europske lige u četvrtak su nogometaši zagrebačke Lokomotive u gostima pobijedili velški Broughton sa 3-1, i to zahvaljujući preokretu u drugom poluvremenu.

Olimpic može sa optimizmom otputovati u Trnavu

02.07.2015. Olimpic je kao treći predstavnik BiH u kvalifikacijama za Europsku ligu nastupio protiv Spartaka iz Trnove.

UEFA Futsal Cup: Hrvatski prvak Nacional Zagreb doznao svoje protivnike u Ligi prvaka

02.07.2015. Hrvatski prvak Nacional Zagreb igrat će u skupini C Preliminarne runde UEFA Futsal Cupa.

FC Shirak-HŠK Zrinjski 2:0

02.07.2015. Plemići se nisu proslavili u prvoj službenoj utakmici u novoj sezoni, te su na gostovanju u Armeniji izgubili od Shiraka 2:0.