FOTO  Online prijenos : HKK Zrinjski HT Mostar - HKK Čapljina Lasta 92:93

HKK Zrinjski HT Mostar, hkk zrinjski hkk čapljina, HKK Čapljina

Danas je na rasporedu 9. kolo Lige 6 za košarkaše u kojem se sastaju HKK Zrinjski HT Mostar i HKK  Čapljina Lasta. Obje momčadi su slavile u proteklom kolu, Zrinjski na gostovanju nad ekipom Slobode a Čapljina na domaćem terenu nad Igokeom stoga nas očekuje uzbudljiv susret.

HKK Zrinjski HT Mostar:

Klarica, Tomović, Gligora, Oroz, Petrić, Ramljak, Rimac, Vrsaljko, Peraica, Hasandić, Simonović. Trener Ivan Vujičić.

KK Čapljina Lasta:

Radovanović, Zdravković, Opančar, Lerić, Brkić, Galić, Jagodić, Baković, Jelčić B., Prce, Jelčić M., Previšić.  Trener: Nazor Ante.

Momčadi su još na zagrijavanju i spremaju se za početak utakmice. Trenutno je u dvorani oko 400 gledatelja. Pohvala za Patriote navijače Čapljine koji su odmah napravili atmosferu u dvorani dajuću podršku svojoj momčadi.

Utakmica je počela

Prvi napad odmah je pripao Čapljini uz koš iz igre.

2 minuta prve četvrtine Čapljina je bolje ušla u susret i vodi.

Trenutni rezultat: HKK Zrinjski HT Mostar - HKK  Čapljina Lasta 2:7

4 minuta prve četvrtine trica Gligore i Opančara. Nova trica Rimca i lopta za Zrinjski

HKK Zrinjski HT Mostar - HKK  Čapljina Lasta 10:12

Minutu odmora je zatražila ekipa Čapljine.

5 minuta prve četvrtine Zrinjski vodi tricom Rimca 14:12. Zrinjski bolji u nastavku

6 minuta prve četvrtine rezultat poravnat 16:16

3 minute do kraja prve četvrtine igra se koš za koš

HKK Zrinjski HT Mostar - HKK  Čapljina Lasta 18:18

2 minute do kraja prve četvrtine mala mini serija Čapljine od 5:2

HKK Zrinjski HT Mostar - HKK  Čapljina Lasta 20:23

1 minuta prije kraja prve četvrtine Čapljina ima prednost od 4 koša 21:25.

Kraj 1 četvrtine susreta, HKK Zrinjski HT Mostar - HKK  Čapljina Lasta 22:27

1 minuta druge četvrtine koš Gligore za 24:27

3 minuta druge četvrtine novi koševi Čapljine za 25:31. Sve pohvale za navijanje Patriota.

4 minuta druge četvrtine trica Simonovića za 28:33. Minuta pauze za ekipu Čapljine. Klarica je prejekao jedan napad Čapljine za i postigao koš za 30:33.

5 minuta druge četvrtine Čapljina uspijeva zadržati blagu prednost 30:35

6 minuta druge četvrtine nova mini serija Čapljine za trenutnih 30:40. Čapljina je iskoristila nekoliko grešaka Zrinjskog u napadu. Minutu predaha je zatražila klupa Zrinjskog.

3 minute prije kraja druge četvrtine uz dva pogođena slobodna bacanja Perajice i koš Vrsajka Zrinjski smanjuje rezultat na 34:40.

2 minute prije kraj druge četvrtine 5 koševa prednosti za Čapjince

HKK Zrinjski HT Mostar - HKK  Čapljina Lasta 37:42

1 minuta prije kraja prvog poluvremena Zrinjski uspjeva agresivnijom igrom smanjiti rezultat preko Vrsajka i Tomovića na 42:42

Kraj prvog poluvremena: HKK Zrinjski HT Mostar - HKK  Čapljina Lasta 46:47

Nakon prvog poluvremena Čapljina je u jednom trenutku imala i 10 koševa prednosti ali Zrinjski u nastavku agresivnijom igrom uspjeva smanjiti na pola koša razlike.

Statistika na kraju prvog poluvremena Zrinjkog:

Klarica 2, Tomović 7, Mladen Gligora 11, Rimac 6, Vrsaljko 9, Peraica 4, Simonović 7.

Statistika na kraju prvog poluvremena Čapljine:

Radovanović 2, Zdravković 5, Opančar 3, Lerić 4, Brkić 9, Galić 3, Jagodić 10, Baković 11.

Počelo je drugo poluvrijeme

3 minuta 3 četvrtine ekipa ponovo dosta izjednačeno rezultat: 51:52. Minutu pauze je tražila gostujuća ekipa. Faul i koš za Lerića za trenutnih 51:55.

4 minuta 3 četvrtine mini serija Lerića i koš Zrinjskog za 53:57. Zrinjski za sada ne uspijeva nikako preuzeti vodstvo.

5 minuta 3 četvrtine tricom tomovića Zrinjski vodi prvi put 58:57. Ponovo u Patrioti glasni u dvorani i Čapljina vraća na 3 koša prednosti

HKK Zrinjski HT Mostar - HKK  Čapljina Lasta 58:61

3 minute prije kraja 3 četvrtine Zrinjski vodi pola koša 62:61. Nova dva iskorište slobodna bacanja Ramljaka za 64:61. Probudili su se i navijači Zrinjskog i sjajan preokre.

HKK Zrinjski HT Mostar - HKK  Čapljina Lasta 67:61

Gledamo odličnu utakmicu i sjajnu atmosferu u dobro ispunjenoj dvorani.

2 minute prije kraja 3 četvrtine Zrinjski na krilima Tomovića i agresivnom igorom momčadi puno bolji i ima 4 koša prednosti. Minuta predaha za Zrinjski.

HKK Zrinjski HT Mostar - HKK  Čapljina Lasta 67:63

1 minuta prije kraja 3 četvrtine rezultat: 70:65

Kraj 3 četvrtine

HKK Zrinjski HT Mostar - HKK  Čapljina Lasta 73:69

2 minuta posljednje četvrtine Zrinjski vodi 76:69

3 minuta 4 četvrtine Zrinjki održava prednost, rezultat 79:75.

4 minuta 4 četvrtine Zrinjkski povećava na 81:75.

5 minuta 4 četvrtine: HKK Zrinjski HT Mostar - HKK  Čapljina Lasta 83:79

Koš za Čapljinu i tehničku je zaradio trener Zrinjskog

HKK Zrinjski HT Mostar - HKK  Čapljina Lasta 85:82

Ulazimo u posljednjih 5 minuta susreta dva iskorištena lobodna bacanja Simonovića za 86:82.

4 minute prije kraja trica Galića za 86:85

3 minute prije kraja rezultat 88:87 i lopta za Čapljinu.

2 minute prije kraja rezultat: 91:87. Za 3 poena je gađao i pogodio Gligora.

Poravnanje rezultata 91:91 šokantna završnica. Lopta za Čapljinu.

1 minuta i 30 sekundi do kraja sada Zrinjski ima napad rezultat: 91:91

1 minuta prije kraja utakmice užarena atmosfera u dvorani

HKK Zrinjski HT Mostar - HKK  Čapljina Lasta 91:91

Dva slobodna bacanja za Gligoru

HKK Zrinjski HT Mostar - HKK  Čapljina Lasta 92:91

20 sekundi prije kraja dva slobodna za Jagodića i Čapljina vodi

HKK Zrinjski HT Mostar - HKK  Čapljina Lasta 92:93

Kraj uzbudljive i dramatične utakmice:

Čestitamo ekipi Čapljine na pobjedi i fer i korektnom navijanju navijača Zrinjskog i Čapljine.