FOTO/VIDEO  Mario Hezonja: Prvi nastup i odlučujuća trica

Mario Hezonja, Mario Hezonja, NBA liga , draft NBA lige, Mario Hezonja, košarkaš, nba, NBA liga
Mario Hezonja odlično je krenuo u svoju NBA avanturu. Već u prvoj utakmici za Orlando je donio tricom u produžetku pobjedu svojoj momčadi nad LA Clippersima (75:74).

Hezonja je debitirao u Ljetnoj ligi, a prema prikazanom u prvoj utakmici, Magic nije pogriješio što ga je izabrao u prvoj rundi Drafta. Mario je u produžetku kod rezultata 72:74, 13 sekundi do kraja utakmice zabio tricu i donio Orlandu pobjedu. Tako se predstavio u najboljem svjetlu Amerikancima.Mi smo znali što očekivati od njega, tako da 12 poena, odlična igra u obrani i par spektakularnih dodavanja u Ljetnoj NBA ligi nije ništa čudno. Zabio bi još i više, da mu je trener dao više minuta, a i da suigrači nisu utakmicu shvatili kao priliku za soliranje. Mario je, pak, dodavao i nije škrtario s loptom, za razliku od ostalih. Primjerice, utakmica je mogla završiti i prije produžetka, ali Gordon nakon ulaza u posljednjem napadu nije htio dodati samom Hezonji na trici, već se spetljao i izgubio loptu...

Kako bilo, 12 poena, dva skoka i dvije ukradene lopte u 24 minute njegov su prvi učinak u SAD-u.