FOTO  HKK Zrinjski-KK Varda 80:73

varda
...na svom parketu dočekao je KK Vardu iz Višegrada.

Utakmicu je pratilo oko 200  gledatelja.

Gosti su na početku poveli, i imali prednost 5:10, a onda su Plemići preuzeli konce igre u svoje ruke. Prvo su sustigli, a zatim i napravili prednost, Prva četvrtina završila je 25:15, prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 43:30 u korist Zrinjskog.

U drugom dijelu nazočni gledatelji gledali su pokušaj gostiju da se vrate u utakmicu, a to su skoro i uspjeli jer je treća četvrtina završila vodstvom Zrinjskog rezultatom 64:59. Zadnja četvrtina bila je uzbudljiva, i gosti su u par navrata došli na par koševa zaostatka. Ipak mirnom igrom Plemiću su sačuvali prednost i na kraju zasluženo slavili rezultatom 80:73.

Najbolji u redovima Zrinjskog bili su Princ sa 22,dok su Šutolivić i Demić ubacili po 13 poena. Goste su predvodili Janković sa 22 i Stanimirović sa 15 koševa.