FOTO  HKK Široki-KK Cibona 73:84

HKK Široki, KK Cibona, HKK Široki Primorka, HKK Široki Brijeg, HKK Široki, HKK Široki, Bosna Royal
Široki je odlično otvorio susret i na kraju prve četvrtine imali su odličan rezultat 27:19. Cibona u drugoj četvrtini pravi preokret i na odmor odlazi s pet poena predosnosti (39:44).

Nastavak igre domaći igrači nošeni publikom nisu uspjeli preokrenuti rezultat u svoju korist i Cibona je lakoćom izborila pobjedu 84:73.

Kod Širokog su najbolji bili Jones koji je ubacio 14 koševa, Young 13, a Pašalić je dodao 13 koševa. Cibonu su do pobjede predvodili Dario Šarić i Ivan Siriščević koji su ubacili po 20 koševa.

Zadar je na gostovanju kod Radničkog poražen rezultatom 79:74 i odluka pada u posljednjem kolu kada Široki gostuje kod Igokee, a Zadar je domaćin Olimpiji.