HKK Zrinjski, kk slavija

Iako je bilo najavljeno da neće nastupiti Simonović i Ramljak oni su ipak stisnuli zube i pomogli svojim suigračima.
Plemići su počeli u slijedećoj petorci:
Kahrimanović, Simonović, Hajrić, Hasandić i Šakić.
Prve koševe vidjeli smo tek nakon devedesetak sekundi igre kada je Simonović pogodio za 2:0. Nakon toga gledali smo brzu i odličnu igru Plemića i to se odrazilo na rezultat i utakmica je praktički bila riješena već u prvoj četvrtini koja je završila vodstvom Zrinjskog 26:9. Druga četvrtina pružila je igru koja dovodi gledatelje u dvoranu, a gosti su bili potpuno dezorijentirani. Na odmor se otišlo rezultatom 51:25.

Treći period protekao je u dominaciji Plemića, a 37 minut je donio rezultat 70:35. Do kraja treće četvrtine rezultat je glasio 77:43. Zadnju dionicu trener Džidić je odmarao sve svoje glavne igrače i dao priliku mlađim igračima koji nemaju veliku minutažu. To su gosti iskoristili i do kraja utakmice uspjeli smanjiti na podnošljivih 90:64.
Kod Zrinjskog su se istakli Kahrimanović sa 24, te Peraica i Hasandić sa po 15 poena, kod gostiju bolji od ostalih bili su Vuković sa 17 i Savović sa 14 poena.

Prava je šteta što utakmici nije nazočilo više od nekih 150 gledatelja jer ovi momci zaslužuju više. HKK Zrinjski je trenutno najuspješniji klub u Mostaru iako nema ni blizu sredstava koliko im je potrebno za normalno funkcioniranje. U srijedu gost dvorane na Bijelom Brijegu je OKK Beograd u okviru Balkanske lige i nadamo se da će dvorana konačno biti ispunjena.