FOTO  Mostarska Neretva u samom vrhu Judo Kup-a Una 2014.

judo klub neretva, Bihać

Turnir se održao u sportskoj dvorani "Luke" pod pokroviteljstvom JK Una i grada Bihaća. Na turniru je nastupilo oko 310 natjecatelja iz 32 kluba i 3 zemlje, Hrvatske, Slovenije i BiH. Judaši "Neretve" su i ovaj put bili sjajni, postigli su odličan uspjeh osvojivši 10 sjajnih odličja. Sve borbe naših predstavnika su bile toliko atraktivne da su za svaku pobijedu dobijali aplauze sa tribina.

• Samuel Matijević -73 kg (U16)
Trener Majo Ćeško naglašava kako je Ante Galić bio bez premca u svom uzrastu (do 16 godina), al je pokazao kako i u starijem uzrastu (do 18 godina) može da bude velika konkurencija svim natjecateljima te dobi. To je i dokazao osvojivši srebrenu medalju u tome uzrastu izgubivši u finalu na samo jedan bod od predstavnika Slovenije.

Trener Ćeško je vrlo zadovoljan izdanjem svojih natjecatelja, i uopće učešćem na ovako dobro organizovanom turniru. Također ističe kako se trud, upornost i ozbiljnost na treningu ovih mladih sportaša isplatila. U ukupnom poretku, JK Neretva je zauzela ekipno 6 mjesto od 32 kluba što je izuzetan plasman sobzirom da smo imali samo 9 predstavnika.

A već idućeg vikenda nas čeka turnir u Makarskoj za koji se također treba dodatno pripremiti i pokazati sebe i klub u najboljem izdanju.