KK Zrinjski: Kristina Ćorić srebrna na prvenstvu Hrvatske

Kristina Ćorić

Na turniru je nastupila predstavnica karate kluba ‘'Zrinjski'' Kristina Ćorić. U kategoriji mlađih seniorki -55 kilograma, Kristina je već u prvom kolu naletjela na aktualnu prvakinju Balkana Saru Siddiqui koju je u dramatičnoj borbi pobijedila sa 3-2. U drugom i trećem kolu bez većih problema i primljenog poena Kristina dolazi do finala. U finalu nažalost gubi na preglašavanje sudaca nakon što je borba završila 0-0 te za dlaku ostaje bez nastupa na Europskom prvenstvu u Zurichu.

Slijede pripreme za seniorsko državno prvenstvo koje se održava 14.2.2015. godine u Zagrebu. Ovome treba dodati da je i drugi član karate kluba Zrinjski Marko Opančar već treću godineu zaredom nastupio za ekipu Hrvatskog Dragovoljca iz Zagreba i osvojio treće mjesto i brončanu medalju