Džudaši Borse uspješni i u Češkoj

Judo klub Borsa, češka, turnir

Predsjednik domaćina - Vlastimil Zemanek izrazio je zadovoljstvo zbog gostovanja judo kluba „Borsa" na njihovom turniru te je naglasio da će u listopadu ove godine uveličati sportsku manifestaciju „Borsa Open" nastupom njihova kluba te će to biti još jedna nova država na ovoj velikoj sportskoj smotri.

Na turniru je nastupilo oko 500 natjecatelja iz 8 država i 60 klubova, a „Borsa" je osvojila 7 odličja. David Pušić i Josipa Brvenik popeli su se na pobjedničko postolje,srebrnim odličjem okitili su se Ivan Jozeljić i Domagoj Jozeljić.

Ivan Jozeljić osvojio je srebrno odličje i u konkurenciji starijih dok su Mario Jozeljić i Marino Dugandžić osvojili brončano odličje. Blaž Naletilić ostao je na korak do medalje izgubivši u borbi za 3.mjesto.Treneri judo kluba „Borsa" svoje su natjecatelje nagradili obilaskom Češke i Slovačke gdje su proveli tri dana.