PRILIKA ZA POSAO FEAL zapošljava u Širokom Brijegu

feal, posao

Poduzeće FEAL iz Širokog Brijega zapošljava jednu osobu za radno mjesto “Zavarivač aluminija”.

Opis posla:
-Zavarivanje aluminija i aluminijskih legura TIG/WIG postupkom
-Priprema, obrada, zavarivanje aluminijskih sklopova u skladu s nacrtima, specifikacijama i važećim standardima
-Održavanje i rukovanje uređajem za zavarivanje
-Priprema materijala za zavarivanje
-Samostalno čitanje nacrta i razumijevanja izometrije
-Samostalan rad i rad u timu
-Korištenje zaštitne opreme

Uvjeti:
-Srednja stručna sprema
-Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima te reference poslodavaca ili kontakt osobe
-Poželjno posjedovanje važećeg atesta na aluminiju, postupak TIG/WIG (obavezna preslika)
-Sposobnost samostalnog čitanja nacrta i razumijevanja izometrije
-Korištenje odgovarajućih alata, uređaja i opreme za zavarivanje
-Samostalnost i odgovornost
-Kreativnost i timski rad

Što nudimo:
-Redovnu plaću
-Mogućnost napredovanja
-Rad u kvalitetnom i stručnom okruženju
-Priliku za osobni i profesionalni rast
-Dodatne edukacije

Prijava kandidata treba sadržavati:
-životopis, adresu i kontakt telefon
-kopiju diplome
-kopiju osobne iskaznice
Svi kandidati će proći posebnu provjeru znanja i vještina.

Prijavu sa svim traženim dokumentima dostaviti na E-mail: [email protected].

Natječaj ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.