FOTO/VIDEO  Hrvatska nadigrala Irsku: Irska - Hrvatska 1:3

... golovima Marija Mandžukića u 3. i 48. minuti i Nikice Jelavića u 42. minuti utakmice. Gol za Irsku postignuo je Sean Patrick St Ledger u 19. minuti utakmice. Za Hrvatsku je krenulo odlično. Već na samom početku utakmice Mario Mandžukić sa nekih jedanaest metara glavom matira gol Irske.

Irci su nakon slobodnog udarca i gola glavom Sean Patricka St Ledgera u 19. minuti utakmice izjednačili rezultat. Odlična igra Hrvatske donosi i drugi gol koji u 42. minuti postiže Nikica Jelavić. Nakon greške obrambenih igrača Irske Nikica Jelavić sam istrčava pred golmana i postiže gol za 2:1.

Drugo poluvrijeme tek što je počelo ponovno udarac glavom Marija Mandžukića pogađa stativu koja pogađa golman Irske i završava u mreži Iraca. Hrvatska tijekom cijelog drugog poluvremena kontrolira igru te utakmicu bez problema privodi kraju.

Narednu utakmicu Hrvatska igra protiv Italije u srijedu u 18:00 sati, dok Irci igraju isti dan protiv Španjolske u 20:45 sati.